Wirtualny spacer po plaży w Gdyni Orłowie

Od kilku dni witają nas mroźne ranki, a czasem fajnie powspominać sobie te letnie, słoneczne dni. Dzisiaj, zgodnie z dłuższymi zapowiedziami (np. w oficjalnym zwiastunie tej wirtualnej wycieczki), zapraszam Cię na serię panoram sferycznych, które wykonałem pod koniec maja tego roku – chwilę po wschodzie słońca – wirtualny spacer po plaży (i klifie) w Orłowie.


zdjęcie panoramiczne z orłowskiej plaży

Wirtualny spacer po klifie w Orłowie
Wiem, że ten wpis jest wyjątkowo krótki – jeśli czujesz niedosyt, to zapraszam do innych publikacji z panoramami sferycznymi oraz Gdynią.
Tagi: gdynia, orłowo, panoramy, panoramy 360, sferyczne, wirtualna wycieczka, wirtualny spacer

5 odpowiedzi do “Wirtualny spacer po plaży w Gdyni Orłowie”

 1. TakaTam mówi:

  super, bardzo mi się podoba

 2. Monika angol mówi:

  niezłe :) spacerek po Gdyni, tego mi było trzeba :)

 3. [...] Wielu mieszkańców Trójmiasta wakacyjną zatokę kojarzy z “zupą” oraz wszechobecnymi tłumami plażowiczów. Osoby pragnące poznać słoneczną zatokę z trochę innej strony, zaproszę niebawem na wirtualny spacer po plaży (wykonany w maju 2010), i po klifie w Gdyni Orłowie. Dzisiaj opublikuję tylko jedną z panoram, taka mała przekąska przed daniem głównym [...]

 4. Robert Grubba mówi:

  Dziękuję za miłe słowa. W końcu spadł mocny śnieg, teraz wyczekuję ostrych mrozów i czystego nieba… aby zrobić małą niespodziankę, jaką, chyba możecie się łatwo domyślić :-)

 5. [...] oglądaliście wirtualny spacer po plaży w Orłowie to doskonale rozumiecie, jak pięknie jest tam [...]

Dodaj odpowiedź (Jak komentować?)