Emocje

9 lipca 2011

Ostatnio dużo się działo i przez ponad miesiąc nie potrafiłem wygospodarować wolnego czasu, który mógłbym poświęcić na tworzenie nowych wpisów. Dzisiejszy także nie będzie należał do długich – śmiało można mianować go jednym z najkrótszych w historii tego fotobloga – poniżej zamieszczam radosny portret wykonany kilka dni temu.

Pozytywny portret radosnej pary

Ania i Piotr - portret

Fotografie z meczu Arka Gdynia – Lechia Gdańsk

1 maja 2011


Arka Gdynia zdobywa bramkę z rzutu rożnego

Arka Gdynia zdobywa bramkę z rzutu rożnego


Arka Gdynia do 88 minuty prowadziła dwoma punktami, ostatnie 10 minut spotkania wystarczyło Lechii Gdańsk na zdobycie dwóch bramek.

Przeczytaj resztę tego wpisu »

Fotografie zamarzniętej Zatoki Gdańskiej – Gdynia Orłowo

6 marca 2011

Zamarznięte wody zatoki Gdańskiej przy molo w Orłowie


Jeśli wybraliście się już na wirtualny spacer po plaży w Orłowie, to doskonale rozumiecie, jak ładnie jest w Orłowie latem…

A co z urokiem tego miejsca, gdy pogoda odwróci się o 180 stopni? Ostatnie tygodnie w Trójmieście należały do bardzo mroźnych, intensywnym mrozom poddały się wody Zatoki Gdańskiej – poniżej zamieszam kilka kadrów ze spaceru wokół mola w Orłowie.

Przeczytaj resztę tego wpisu »

[Zanim powiesz: tak] Strategie ułatwiające tworzenie listy gości na ślub

28 stycznia 2011

wyraz lista ułożony z literek do gry scrable


Po dłuższej przerwie nadszedł czas na wznowienie serii wpisów podejmujących tematykę porad przedślubnych – był już artykuł o ustaleniu daty ślubu oraz wyborze sali weselnej, czas najwyższy przygotować listę gości. Decydując się na wesele, musisz zdecydować ilu gości chcesz zaprosić. Jest to jedna z trudniejszych decyzji, bo w tym dniu chciałoby się dzielić radość i świętować ze wszystkimi, których znasz i lubisz, nawet jeśli przez ostatnie lata kontakt był raczej sporadyczny i powierzchowny.

Przeczytaj resztę tego wpisu »

Jak komentować?

19 stycznia 2011

Od nowego roku zmieniłem trochę ‘politykę’ komentarzy i widzę już pierwsze efekty – niestety negatywne. W związku z tym publikuję dzisiaj krótki post o dość powszechnym zjawisku, które po modyfikacji zaczęło się nasilać na moim blogu – czyli:

Screenshot ilustrujący komentarz spamera.


Przeczytaj resztę tego wpisu »