search expand

BLOGFOTOGRAFIA ŚLUBNAGALERIEO MNIEKONTAKT

Fotografia Ślubna

 

Obrączki ślubne na krawacie

Blog Forum Gdańsk 2010

1 grudnia 2010

Właśnie otrzymałem oficjalne potwierdzenie zaproszenia na konferencję blogerów, która odbędzie się w weekend 11-12 grudnia w Instytucie Sztuki Wyspa:

BLOG FORUM GDAŃSK to pierwsza w Polsce interdyscyplinarna konferencja blogerów. To forum wymiany opinii dla twórców najciekawszych blogów, naukowców, dziennikarzy oraz przedstawicieli środowiska biznesu. Podczas Blog Forum Gdańsk będziemy rozmawiać o szansach, barierach i kierunkach rozwoju polskiej blogosfery. Dyskutowane będą kluczowe zagadnienia związane z tą formą komunikacji (…)

Wirtualny spacer po plaży w Gdyni Orłowie

Od kilku dni witają nas mroźne ranki, a czasem fajnie powspominać sobie te letnie, słoneczne dni. Dzisiaj, zgodnie z dłuższymi zapowiedziami (np. w oficjalnym zwiastunie tej wirtualnej wycieczki), zapraszam Cię na serię panoram sferycznych, które wykonałem pod koniec maja tego roku – chwilę po wschodzie słońca – wirtualny spacer po plaży (i klifie) w Orłowie.

 

zdjęcie panoramiczne z orłowskiej plaży

Wirtualny spacer po klifie w Orłowie

 

Gdynia – Narodowe Święto Niepodległości w obiektywie

 

Polskie flagi

Narodowy Dzień Niepodległości – Gdynia 2010

Dzień 11 listopada został ustanowiony Świętem Niepodległości prawie 20 lat po wyzwoleniu się z zaborów rosyjskiego, austriackiego oraz pruskiego. Od wybuchu II wojny światowej przez pół wieku tłumiono wszelkie próby obchodzenia tego święta (z początku zakazywał tego hitlerowski okupant, a po 1944 roku komunistyczne władze).Przeczytaj resztę tego wpisu »

Panorama sferyczna w Gdyni Orłowie – pod Klifem

7 listopada 2010

Wielu mieszkańców Trójmiasta wakacyjną zatokę kojarzy z “zupą” oraz wszechobecnymi tłumami plażowiczów. Osoby pragnące poznać słoneczną zatokę z trochę innej strony, zaproszę niebawem na wirtualny spacer po plaży (wykonany w maju 2010), i po klifie w Gdyni Orłowie. Dzisiaj opublikuję tylko jedną z panoram, taka mała przekąska przed daniem głównym ;)